Runtastic se zaměřuje na ženy s novou verzí Runtastic Results

Bodyweight tréninková aplikace, nová cvičební videa a tréninkové plány přesně na míru pro dámy.

Linz, Rakousko | Published on: 01.01.2017

Summary

Dnes Runtastic— jedna z předních společností nabízejících aplikace a produkty v oblasti sportu, zdraví a celkové kondice, přichází dnes s novou verzí Results aplikace, která byla vyvinuta speciálně pro potřeby žen. 12týdenní tréninkový plán a více než 30 nových cvičebních videí pomohou ženám zapracovat na zlepšení kondice a formování postavy. Workouty s vlastní vahou těla jsou zaměřeny na problémové partie, můžeš si je zacvičit kdekoliv a nezaberou moc času.


Details

Zcela poprvé se Runtastic spojil s profesionály z adidas, aby vytvořili prostředek a inspiroval ženy k práci na jejich kondici. Nový tréninkový plán je přizpůsobitelný podle úrovně fyzické zdatnosti a cílů každé ženy. Speciálně sestavená cvičení a tréninky jsou zaměřeny na osobní pokrok a posílení týmového ducha mezi ženami.
 

Stvořeno pro ženy
První krok 12týdenního tréninkového plánu je jednoduchý test fyzické kondice. Podle výsledků testu je pak sestaven tréninkový program přizpůsobený pro každou ženu, který zahrnuje více než 180 cvičebních videí vysvětlených krok po kroku a průvodce pro zdraví a výživu pro každý týden. Během 3 měsíců jsou tréninkové plány upravovány podle zkušeností a zpětné vazby uživatelů, což činí plán flexibilním, a proto padne každé ženě.

Workouty dostupné v aplikaci zahrnují vše oblíbené z originální Results aplikace a k tomu cvičení, která jsou specializovaná a oblíbená mezi dámami. Přes 30 přidaných cviků se soustředí na partie, které si ženy přály jako např. břicho a stehna, ale také celkově štíhlejší a vypracovanější tělo. 15 - 45 minutové tréninky odpovídají obtížností původnímu Results plánu a zároveň ženám nabízejí možností pro vytvarování postavy snů.

Silné ženy po celém světě
Results aplikace a všechny její funkce zaměřené pro kondici žen jsou nyní dostupné ve 14 jazycích včetně: angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, čínštiny, japonštiny a dalších.

Výhody bodyweight tréninku
Pro mnoho Runtastic uživatelů je hubnutí hlavní motivací ke cvičení. Bodyweight cvičení využívající vlastní váhu jednotlivce urychluje metabolismus a je prokázaným pomocníkem při hubnutí tuků, posilování svalů a celkovém zlepšení kondice. Úžasnou výhodou bodyweight tréninku je to, že cvičení mohou být vykonávána prakticky kdykoliv a kdekoliv, bez nutnosti vybavení a fitka nebo trenéra. Trénink navíc zlepšuje ohebnost, stabilitu, vytrvalost a je prevencí před zraněními.

Runtastic Results stahování
Aplikace pro iOS a Android je dostupná zdarma v App Store a Google Play nebo na https://www.runtastic.com/apps/results.

 

O Runtastic
Od založení v roce 2009 se Runtastic stává jednou z předních společností poskytující služby v oblasti zdraví a sportu. Rakouská firma sídlící ve městě Linz nabízí nespočetné množství aplikací pro zdraví a fitness, hardwarové produkty a online služby, které mají uživatelům pomoci k zlepšení celkové fyzické kondice a udržení motivace. V srpnu 2015 se společnost stala součástí skupiny adidas.

Více než 195 milionů stažení a 95 milionů uživatelů registrovaných na Runtastic.com - to mluví za vše. Runtastic mobilní aplikace s pomocí vlastního oroginálního hardwaru zaznamenávají vzdálenost, rychlost tempo, trvání, tepovou frekvenci, spálené kalorie a trasu (přes mapy) při tvých bězích, cyklistice nebo jiných sportovních aktivitách. Zaznamenané údaje se dají zobrazit přímo v aplikaci, s pomocí Runtastic GPS zařízení nebo na Runtastic.com, kde mohou uživatelé sledovat online tréninkové záznamy, získat detailní data a analýzy a porovnat své výsledky s ostatními. S Runtastic sport baví nováčky i profesionály. Další informace naleznete na Runtastic.com, nebo nás sledujte na Google+, Twitter, Facebook a Instagram nebo Runtastic blogu.

 


Quotes

„Miliony žen již používají Results k dosažení jejich fitness cílů“ řekl Florian Gschwandtner, CEO a spoluzakladatel Runtastic. „Poslechli jsme jejich doporučení a vytvořili nový obsah, přizpůsobitelné workouty a tréninkový plán podle jejich ohlasů. Chceme pomoci uspět každé ženě - mladým maminkám, podnikatelkám i fitness fanynkám. S novou Results aplikací vám nabízíme možnost dosáhnout vašich osobních cílů a posílit sebevědomí.”
„To, že jsme se zaměřili na ženy, odpovídá našemu závazku podpořit ženy a dodat jim prostředky pro dosažení jejich cílů“ řekla Stephanie Peterson, marketingová ředitelka Runtastic. „Jsem hrdá, že naše společnost ctí ženy - uživatelky a dává jim nástroje pro získání sebejistoty a komunitu, která jim přináší inspiraci a pomáhá společně dosáhnout úspěchu.“
„Ženy mají slabší pojivovou tkáň než muži. Posílení svalů je proto to nejlepší, co pro sebe mohou udělat. Žádný strach, nestane se z vás hned kulturistka!“ řekla Lunden Souza, fitness trenérka Runtastic. „Ať už jste žena, která chce zhubnout, připravit se na půlmaraton, mít více energie, získat sebevědomí, nebo se jednoduše cítit lépe, Results je klíčem k úspěchu. Jsem nadšená z výsledků našich žen a toho, co za 12 týdnů s novým tréninkovým plánem dosáhli.”

Media Contacts